Home Investor

Home Investor Yatırım Danışmanlığı, uzun yıllardır Avrupalı Türklere yönelik gayrimenkul programları ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı yapan Yasemin Arslan tarafından, 2012 yılında kuruldu. Gayrimenkul konusundaki bilgi ve tecrübesini yurtdışı televizyon kanallarına taşıyan Gayrimenkul Pazarlama Uzmanı Yasemin Arslan, Home Investor Yatırım Danışmanlığı aracılığıyla yurt içi ve yurt dışındaki tüketiciler ile konut geliştiricilerini bir araya getiriyor.

Home Investor Yatırım Danışmanlığı, yurtdışına açılmada zaman, bilgi ve iletişim ağı sıkıntısı yaşayan konut projelerine rehberlik yapıyor. Şirket, konut projelerinin yurt içi ve yurt dışında satış ve pazarlama ağı kurmasından fizibilite çalışmasına, tanıtımından marka değeri araştırmasına kadar pazarlamanın tüm süreçlerinde de rol alıyor. Pazarlamada kurumsal bir hizmet sağlayan şirket, yabancı yatırımcı ile Avrupalı Türklere mülk satışındaki boşluğu doldurmaya yönelik faaliyet gösteriyor.

Çeşitli konut ve devre mülk projelerinin yönetim ve pazarlama sürecinde de aktif rol alan Home Investor Yatırım Danışmanlığı, yurt içi ve yurt dışındaki tüketicinin de güvenli ve ekonomik bir şekilde yatırım yapmasına aracılık ediyor.